Talerz Papierowy Koronkowy Okrągły Czarny 28 cm (50 Sztuk)
11631-50
50 Jednostki
296, 86zł
5,937zł/Talerz
W magazynie.
Talerz Papierowe Okrągłe Złote Wenus 28 cm (50 Sztuk)
Ver más artículos de:
Wiemy, że jeśli użyjesz ich na swoich imprezach, to już nigdy nie będziesz chciał ich zmieniać. Talerze tekturowe mają niezliczonezalety, które sprawiły, że stały się niezastąpione nawet przy dużych imprezach i usługach gastronomicznych. Co to jest? Mówimy ci:
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
Zapomnij o talerzach, które wyginają się lub wilgotnieją podczas serwowania potraw. Płyty kartonowe z laminacją PET to idealny wybór dla każdego z Państwa preparatów. Jego cienka laminacja wykonana z tworzywa PET stanowi doskonałą barierę, która zapewnia odporność na tłuste, oleiste lub suto pachnące potrawy, a jednocześnie zapobiega zmiękczaniu lub pękaniu.
Używaj ich i poddawaj recyklingowi, talerze laminowane PET mają tę zaletę, że pozwalają zaoszczędzić czas i środki na ich mycie. Wystarczy wyrzucić je do kosza na śmieci.
| Kolor | Złoty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø28cm |
| Design | Venus |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 28 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 0,20 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
11631-50
50 Jednostki
296, 86zł
5,937zł/Talerz
W magazynie.
11602-50
50 Jednostki
297, 92zł
5,958zł/Talerz
W magazynie.
11607-50
50 Jednostki
200, 27zł
4,005zł/Talerz
W magazynie.