- Pakiet
250
Talerz Papierowe Okrągłe Białe 32 cm (250 Sztuk)
Akcesoria
Ver más artículos de:
Wiemy, że jeśli użyjesz ich na swoich imprezach, to już nigdy nie będziesz chciał ich zmieniać. Talerze tekturowe mają niezliczonezalety, które sprawiły, że stały się niezastąpione nawet przy dużych imprezach i usługach gastronomicznych. Co to jest? Mówimy ci:
Ten produkt jest kompostowalny. Po wyrzuceniu do pojemnika na odpady organiczne, a także w kontrolowanych warunkach w kompostowniach przemysłowych, są one przetwarzane na kompost, zamykając w ten sposób zrównoważony cykl.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
Kolor dominujący par excellence, jeśli chodzi o platerowanie. Białe kartonowe talerze to prosta i uniwersalna podstawa każdego stołu. Ich przewaga? Idealnie komponują się z absolutnie wszystkim.
Jeśli szukasz prostej prezentacji, użyj ich samych, a zobaczysz, jak biel uwydatnia kolory twoich przygotowań, ale jeśli chcesz uciec od rutyny i zaskoczyć swoich gości, możesz połączyć je z talerzami lub dodatkami w każdym innym kolorze.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø32cm |
| Design | Classic |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Średnica | 32 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Szerokość | 32 cm |
| Kompostowalny | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 250 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi