- Pakiet
- ostatnie jednostki
200
Talerz Papierowe Kwadratowi "Joi of Party" 230mm (200 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 200 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Wiemy, że jeśli użyjesz ich na swoich imprezach, to już nigdy nie będziesz chciał ich zmieniać. Talerze tekturowe mają niezliczonezalety, które sprawiły, że stały się niezastąpione nawet przy dużych imprezach i usługach gastronomicznych. Co to jest? Mówimy ci:
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
Nie ma wątpliwości, że te kartonowe płyty są najbardziej odporne. A dlaczego mówimy to na pewno? Ponieważ mają laminat PP, polipropylen, który sprawia, że są w stanie zawierać zimne, gorące, płynne, suche, a nawet oleiste i tłuste pokarmy bez zmiękczania, pękania i pękania, podczas gdy dinery cieszą się Twoimi pysznymi daniami.
Tabliczki kartonowe laminowane PP, jako że są wykonane z tworzywa sztucznego, po użyciu muszą być wyrzucone do kosza na śmieci.
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 23x23cm |
| Design | Party |
| Materiał | Kartonowe |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 23 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 23 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Ekologiczne |
| Cena za | 200 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi