- Pakiet
- ostatnie jednostki
400
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Papierowe Biocated Białe Kwadratowi 23cm.
Cena Dotyczy Skrzynki 400 Sztuk.
Ver más artículos de:
Wiemy, że jeśli użyjesz ich na swoich imprezach, to już nigdy nie będziesz chciał ich zmieniać. Talerze tekturowe mają niezliczonezalety, które sprawiły, że stały się niezastąpione nawet przy dużych imprezach i usługach gastronomicznych. Co to jest? Mówimy ci:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
Z wyłączeniem laminowania tworzyw sztucznych. W jaki sposób te jednorazowe talerze są w stanie wytrzymać wszystkie rodzaje żywności? Mówiąc wprost, aby zachować najwyższą jakość kartonowych płyt greaseproof, zastąpiliśmy klasyczne laminowanie powłoką lakieru wodnego, która pozwala im zachować wytrzymałość i stabilność przez cały czas.
Do potraw gorących lub zimnych, tłustych, oleistych lub płynnych i do wszystkiego, co chcesz podać. Uzyskaj te same korzyści, jak w przypadku każdej płyty kartonowej z laminacją plastikową, ale w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Te jednorazowe talerze są biodegradowalne i kompostowalne, więc używając ich przyczyniasz się do dbania o środowisko. Po użyciu trzeba będzie wyrzucić je do pojemnika na odpady organiczne.
Kolor dominujący par excellence, jeśli chodzi o platerowanie. Białe kartonowe talerze to prosta i uniwersalna podstawa każdego stołu. Ich przewaga? Idealnie komponują się z absolutnie wszystkim.
Jeśli szukasz prostej prezentacji, użyj ich samych, a zobaczysz, jak biel uwydatnia kolory twoich przygotowań, ale jeśli chcesz uciec od rutyny i zaskoczyć swoich gości, możesz połączyć je z talerzami lub dodatkami w każdym innym kolorze.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 23x23cm |
| Design | Bassic |
| Materiał | Papier |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 23 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 23 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 400 |
11838-50-10
500 Jednostki
81, 40€
0,163€/Talerz
W magazynie.
110683-50-10
500 Jednostki
78, 02€
0,156€/Talerz
W magazynie.
12643-50-10
500 Jednostki
103, 76€
0,208€/Talerz
W magazynie.
12646-50-10
500 Jednostki
103, 76€
0,208€/Talerz
W magazynie.
11869-50-8
400 Jednostki
120, 10€
0,300€/Talerz
W magazynie.
110686-50-20
1.000 Jednostki
140, 83€
0,141€/Talerz
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi