- Pakiet
- Eco
- ostatnie jednostki
1000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Papierowe Białe Biodegradowalny Ø18 cm (1000 Sztuk)
50 Opakowań po 20 Sztuk.
Cena Dotyczy Skrzynki 1000 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø18cm |
| Design | Classic |
| Materiał | Papier |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 18 cm |
| Dolna średnica | 105 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 2,00 cm |
| Szerokość | 18,00 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 18,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1000 |
13435-50-9
450 Jednostki
157, 43zł
0,350zł/Talerz
W magazynie.
13430-50-7
350 Jednostki
137, 38zł
0,393zł/Talerz
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi