- Pakiet
800
Podobne produkty:
Biodegradowalny talerz 26x20cm do uzupełnienia najbardziej wymagających stołów bez uszczerbku dla środowiska.
Cena dotyczy opakowania zawierającego 800 sztuk.
Ver más artículos de:
Jeśli jesteś tutaj, to dlatego, że szukasz najlepszych ekologicznych talerzy dla swojej firmy, a od Monouso możemy tylko powiedzieć, że je znalazłeś: talerze z pulpy pszennej są bestsellerem wśród biodegradowalnej zastawy stołowej.
Wyprodukowany z jednego z najbardziej zrównoważonych surowców, jakie znamy. Płyty z pulpy pszennej powstają z resztek rośliny pszenicy i są przetwarzane w sposób całkowicie naturalny, wolny od chemikaliów i pestycydów. Dzięki temu szybko odnawialnemu materiałowi powstają praktyczne i trwałe naczynia o imponujących zaletach. Jesteśmy pewni, że będziecie zachwyceni.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 26x20cm |
| Design | Pszenica |
| Materiał | Śruta pszenna |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Owal |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 26 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 800 |
11843-50-10
500 Jednostki
349, 80zł
0,700zł/Taca
W magazynie.
110724-50-8
400 Jednostki
276, 76zł
0,692zł/Taca
W magazynie.