- Pakiet
200
Jednorazowy kwadratowy talerz o wymiarach 15x15 cm wykonany z drewna Areca. Jego prosty i naturalny design nada posiłkom ekologiczny, organiczny i oryginalny charakter.
Ver más artículos de:
Szukasz wyjątkowych i trwałych talerzy jednorazowych na swoje wydarzenie? Nie mówimy tylko, że są wyjątkowe, talerze z liści palmowych są wykonane z liści, które naturalnie spadły z drzewa, więc każdy kawałek ma odcień i ziarno, którego nie będzie miał żaden inny.
Zastawa stołowa z liści palmowych jest produkowana w całkowicie ekologicznym procesie. Liście palmy areca są zbierane po opadnięciu w sposób całkowicie naturalny, więc nie ma potrzeby wycinania żadnych drzew do ich produkcji. Po zebraniu są czyszczone i poddawane obróbce cieplnej i ciśnieniowej, aby nadać im pożądany kształt, przekształcając liście w cudowne potrawy.
A jakie są zalety wykorzystania tego typu talerza podczas imprezy czy cateringu? Pozwól nam powiedzieć:
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 15x15cm |
| Materiał | Liść palmowy |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Długość | 15 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 200 |
5977-25-8
200 Jednostki
97, 22€
0,486€/Talerz
W Magazynie
5973-25-8
200 Jednostki
96, 53€
0,483€/Talerz
W Magazynie
10374-25-4
100 Jednostki
-12% 66, 56€ Normalna cena 75,63 €
0,666€/Talerz
W Magazynie