- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Taca z Trzciny Cukrowej Naturalny 26,3x19,9 cm.
Ver más artículos de:
Trwałe i najwyższej jakości tace? Oczywiście, że tak – w Monouso jesteśmy przekonani, że jeśli poznasz naszą ofertę, każda tacka z trzciny cukrowej stanie się Twoim pierwszym wyborem w codziennym użytkowaniu.
Tacka z trzciny cukrowej to produkt wykonany z bagassy – pozostałości po przetwarzaniu trzciny cukrowej. Jest to jeden z najbardziej ekologicznych materiałów wykorzystywanych do produkcji jednorazowej zastawy stołowej. Z tego naturalnego surowca powstaje bioplastik znany jako roślinny polietylen, który nie zanieczyszcza środowiska.
Ponieważ tacka z trzciny cukrowej powstaje w 100% z materiału roślinnego, nadaje się do kompostowania i ulega biodegradacji. Aby jednak zapewnić jej prawidłowy recykling, należy ją wyrzucać do pojemnika na odpady organiczne.
Poza zaletami ekologicznymi tacka z trzciny cukrowej oferuje również wiele innych korzyści dla Twojego biznesu:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
Prezentowanie swoich potraw i przetworów na całkowicie zrównoważonej tacy jest teraz możliwe. Jak już mówiliśmy, wszystko w nich jest drobiazgowo przemyślane, aby były najbardziej ekologiczną z Twoich zastaw stołowych, nawet ich kolor.
Dlaczego tak jest? Można zapytać. Nasze tace z trzciny cukrowej mają bardzo charakterystyczny kolor, który pochodzi od materiału, z którego zostały wykonane. Materiał ten nie jest poddawany żadnej obróbce, nie jest wybielany ani barwiony, dzięki czemu uzyskuje się naturalne odcienie, które są idealne do dekoracji wszystkich rodzajów stołów i do łączenia z każdą trwałą zastawą stołową.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 26,3x19,9cm |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | N/D |
| Górna średnica | 8 cm |
| Kształt | Owal |
| Wysokość | 1,50 cm |
| Szerokość | 19,90 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Długość | 26,30 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
110724-50
50 Jednostki
10, 11€
0,202€/Taca
W magazynie.
11843-50
50 Jednostki
10, 22€
0,204€/Taca
W magazynie.