- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Tacki Termiczni "Quiet Classic" Białe 280x220mm (125 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 125 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 28x22cm |
| Design | Quiet Classic |
| Materiał | FOAM/EPS |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Owal |
| Szerokość | 22 |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 28 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 125 |
110725-40
40 Jednostki
11, 45€
0,286€/Taca
W magazynie.
110688-25
25 Jednostki
28, 62€
1,145€/Taca
W magazynie.