- ostatnie jednostki
125użyć
Kup z
20użyć
3028-10-12
120 Jednostki
121, 77€
1,015€/Dzbanek
W magazynie.
52031-100
100 Jednostki
2, 95€
0,030€/S
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
2, 05€
0,158€/Szklanka
W magazynie.
20użyć
3028-10
10 Jednostki
12, 68€
1,268€/Dzbanki
W magazynie.
4064-1
1 Jednostki
30, 09€
30,086€/Obrus
W magazynie.
4110-40
40 Jednostki
-20% 4, 27€ Normalna cena 5,34 €
0,107€/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
Szukasz idealnej tacy na każdą okazję? Mamy ją! Nasze plastikowe tace PS wyróżniają się prostym i eleganckim wzornictwem, idealnym na formalne wydarzenia, które wymagają odrobiny wyrafinowania, ale także na bardziej swobodne okazje.
Wykonane z polistyrenu, znanego również jako PS, nasze tace PS oferują doskonałą wytrzymałość i sztywność, co czyni je idealnym wyborem w sytuacjach, w których musisz mieć pewność, że tace wytrzymają wszystko, co zdecydujesz się na nich podać. Kolejną wielką zaletą tego materiału jest to, że jest zaskakująco lekki, co ułatwia transport i ustawianie tac przy niewielkim wysiłku.
Myślisz o zastosowaniu tacek PS w swojej firmie?
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø32cm |
| Design | Round |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 32 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 4,00 cm |
| Szerokość | 32,00 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 32,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 5 |
125użyć
8184-5
5 Jednostki
-15% 32, 32€ Normalna cena 38,02 €
6,464€/Biały
W magazynie.
125użyć
8183-5
5 Jednostki
-15% 29, 58€ Normalna cena 34,80 €
5,916€/Przezroczysty
W magazynie.