- Pakiet
20użyć
25
Tacki Plastikowe Kwadrat Twardego Czarni 40x40 cm (25 Sztuk)
Akcesoria
Kup z
20użyć
7030-5
5 Jednostki
14, 80€
2,959€/Taca
W magazynie.
Ver más artículos de:
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 40x40cm |
| Design | mozaika |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 2,1 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 40 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 25 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi