- Pakiet
- ostatnie jednostki
200
Tacki Plastikowe do Degustacji Srebro 6x19 cm (200 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 200 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 6x19cm |
| Design | Cocktail |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 6 cm |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 19 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 200 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi