- Pakiet
- ostatnie jednostki
500
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Tacki Papierowe Prostokątny Srebrne 24x30 cm (500 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 500 Sztuk.
5 Worków po 100 Sztuk.
Ver más artículos de:
Kto z nas nie wybrał się kiedyś do swojej ulubionej piekarni, aby kupić ciasta na jakąś uroczystość? Klasyka. Dzięki tym jednorazowym tacki kartonowe zdobędziesz każdego klienta nie tylko ze względu na to, jak dobre są Twoje przetwory, ale także ze względu na fantastyczną prezentację, jaką będą miały.
Ich zalety sprawiają, że są idealnym uzupełnieniem nie tylko dla cukierni, ale także do serwowania przystawek, kanapek, tapasów czy słodyczy na każdym evencie czy imprezie cateringowej. Jesteśmy pewni, że będziesz zaskoczony.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
Chcesz serwować dowolny rodzaj jedzenia i nie dopuścić do tego, aby Twoja taca zdeformowała się zanim Twoi klienci zaczną jeść? Nie martw się, dzięki tacom kartonowym z laminacją PET będziesz miał maksymalną ochronę i trwałość. Są bardzo odporne dzięki cienkiej folii ochronnej, co pozwala na prezentowanie na nich wszystkich potraw i przetworów, jakie tylko przyjdą nam do głowy.
Tace z laminacją PET są tacami jednorazowego użytku, co jest ważną zaletą w zakresie konserwacji. Po użyciu wystarczy wyrzucić je do pojemnika na karton do recyklingu.
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 24x30cm |
| Design | Square |
| Materiał | Kartonowe |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 24 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 30 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 500 |
11419-100-5
500 Jednostki
662, 39zł
1,325zł/Taca
W magazynie.
11427-100-5
500 Jednostki
776, 31zł
1,553zł/Taca
W magazynie.
52004-100-6
600 Jednostki
626, 82zł
1,045zł/Taca
W magazynie.
52005-100-4
400 Jednostki
622, 56zł
1,556zł/Taca
W magazynie.
11420-100-3
300 Jednostki
627, 24zł
2,091zł/Taca
W magazynie.
11418-100-8
800 Jednostki
702, 22zł
0,878zł/Taca
W magazynie.