- Pakiet
- ostatnie jednostki
2500
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Tacki Papierowe Hot-Dogi 23x8cm (2500 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 2500 Sztuk
Ver más artículos de:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 23x8cm |
| Materiał | Kartonowe |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 23cm |
| Szerokość | 8cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 2500 |
4396-25-40
1.000 Jednostki
101, 84€
0,102€/Tacka
W magazynie.
4409-100-10
1.000 Jednostki
88, 49€
0,088€/Tacka
W magazynie.