- Pakiet
- ostatnie jednostki
125użyć
600
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Tacki Owal Liliowa Round PP 255x190mm (600 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 600 Sztuk
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Fioletowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 25,5x19cm |
| Design | Round |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Owal |
| Szerokość | 19 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 25,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 600 |
125użyć
7340-50-12
600 Jednostki
276, 66€
0,461€/Talerz
W magazynie.
125użyć
7342-50-12
600 Jednostki
276, 66€
0,461€/Talerz
W magazynie.
125użyć
7336-50-12
600 Jednostki
276, 66€
0,461€/Taca
W magazynie.
125użyć
7335-25-24
600 Jednostki
290, 67€
0,484€/Talerz
W magazynie.
125użyć
7337-25-24
600 Jednostki
307, 16€
0,512€/Taca
W magazynie.
125użyć
7334-50-24
1.200 Jednostki
544, 95€
0,454€/Taca
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi