- ostatnie jednostki
Taca Drewniana Prostokątna do Prezentacji 30,5x20,3 cm.
Ver más artículos de:
Przy stole liczy się każdy szczegół. Drewniane tace to coś więcej niż zwykły dodatek. Są esencją prezentowania i serwowania jedzenia w najbardziej atrakcyjny i oryginalny sposób. Tace te nie tylko spełniają swoją funkcjonalność, ale są również zaangażowane w zrównoważony rozwój i piękno natury.
A czy wiesz, jakie są zalety drewna? Drewno jest materiałem biodegradowalnym , który nie generuje toksycznych odpadów. Jego sztywność i odporność na olej sprawiają, że idealnie nadaje się do serwowania szerokiej gamy produktów spożywczych. Ponadto ich prosty i naturalny wygląd będzie pasował do każdej sytuacji.
Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o drewnianych tacach? Opowiemy Ci o nich wszystko.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 30,5x20,3cm |
| Materiał | Drewniane |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 1,90 cm |
| Szerokość | 20,3 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Długość | 30,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1 |
9605-1
1 Jednostki
171, 87zł
171,872zł/Taca
W magazynie.
9608-1
1 Jednostki
184, 25zł
184,250zł/Taca
W magazynie.
41039-1
1 Jednostki
29, 15zł
29,150zł/Mini
W magazynie.
9607-1-8
8 Jednostki
1, 110.51zł
138,813zł/Taca
W magazynie.