- ostatnie jednostki
Taca Drewniana Owala do Prezentacji 40,6x20,3 cm.
Ver más artículos de:
Przy stole liczy się każdy szczegół. Drewniane tace to coś więcej niż zwykły dodatek. Są esencją prezentowania i serwowania jedzenia w najbardziej atrakcyjny i oryginalny sposób. Tace te nie tylko spełniają swoją funkcjonalność, ale są również zaangażowane w zrównoważony rozwój i piękno natury.
A czy wiesz, jakie są zalety drewna? Drewno jest materiałem biodegradowalnym , który nie generuje toksycznych odpadów. Jego sztywność i odporność na olej sprawiają, że idealnie nadaje się do serwowania szerokiej gamy produktów spożywczych. Ponadto ich prosty i naturalny wygląd będzie pasował do każdej sytuacji.
Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o drewnianych tacach? Opowiemy Ci o nich wszystko.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 40,6x20,3cm |
| Materiał | Drewniane |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Owal |
| Wysokość | 1,90 cm |
| Szerokość | 20,3 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Długość | 40,6 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1 |
9604-1
1 Jednostki
235, 46zł
235,460zł/Taca
W magazynie.
9597-1
1 Jednostki
199, 60zł
199,601zł/Taca
W magazynie.
9596-1
1 Jednostki
175, 16zł
175,161zł/Taca
W magazynie.
41040-1
1 Jednostki
30, 10zł
30,097zł/Mini
W magazynie.