- Pakiet
- ostatnie jednostki
4
Taca Drewniana Okrągła do Prezentacji Ø30,5x3,5 cm.
Ver más artículos de:
Przy stole liczy się każdy szczegół. Drewniane tace to coś więcej niż zwykły dodatek. Są esencją prezentowania i serwowania jedzenia w najbardziej atrakcyjny i oryginalny sposób. Tace te nie tylko spełniają swoją funkcjonalność, ale są również zaangażowane w zrównoważony rozwój i piękno natury.
A czy wiesz, jakie są zalety drewna? Drewno jest materiałem biodegradowalnym , który nie generuje toksycznych odpadów. Jego sztywność i odporność na olej sprawiają, że idealnie nadaje się do serwowania szerokiej gamy produktów spożywczych. Ponadto ich prosty i naturalny wygląd będzie pasował do każdej sytuacji.
Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o drewnianych tacach? Opowiemy Ci o nich wszystko.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø30,5cm |
| Materiał | Drewniane |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 30,5 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 3,5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 4 |
9598-1-6
6 Jednostki
248, 97€
41,495€/Taca
W magazynie.
41039-1-20
20 Jednostki
108, 93€
5,446€/Mini
W magazynie.