- Pakiet
2200
Tacki Aluminowe 156x116mm 360ml (2200 Sztuk)
Ver más artículos de:
Szukasz wszechstronnego rozwiązania w kuchni? Wyobraź sobie jedno naczynie, które nie tylko służy do prezentacji i podgrzewania dań, ale także do ich bezpiecznego transportu. Dzięki tackom aluminiowym możesz w prosty sposób dostarczyć smak i jakość swojej kuchni prosto na stół klienta.
Co sprawia, że tacki aluminiowe są tak wyjątkowe? Wykonane z aluminium, doskonale nadają się zarówno do dań ciepłych, jak i zimnych. Można w nich mrozić i podgrzewać żywność bez obaw. Twoje potrawy są przechowywane i prezentowane lepiej niż kiedykolwiek.
Podoba Ci się pomysł podgrzewania lub pieczenia różnych potraw w jednym pojemniku? Tacki aluminiowe to idealne rozwiązanie.
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 15,6x11,6cm |
| Materiał | Aluminiowe |
| Całkowita Pojemność | 360ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 3,5 cm |
| Szerokość | 11,6 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 15,6 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 2200 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi