- sale
Tacki Drewniane 15,5x8,5x2,8cm 250ml
Ver más artículos de:
Przy stole liczy się każdy szczegół. Drewniane tace to coś więcej niż zwykły dodatek. Są esencją prezentowania i serwowania jedzenia w najbardziej atrakcyjny i oryginalny sposób. Tace te nie tylko spełniają swoją funkcjonalność, ale są również zaangażowane w zrównoważony rozwój i piękno natury.
A czy wiesz, jakie są zalety drewna? Drewno jest materiałem biodegradowalnym , który nie generuje toksycznych odpadów. Jego sztywność i odporność na olej sprawiają, że idealnie nadaje się do serwowania szerokiej gamy produktów spożywczych. Ponadto ich prosty i naturalny wygląd będzie pasował do każdej sytuacji.
Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o drewnianych tacach? Opowiemy Ci o nich wszystko.
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 15,5x8,5cm |
| Design | Drewno |
| Materiał | Drewniane |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 250ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 2,8 cm |
| Szerokość | 8,5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 15,5 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 5 |
9314-20
20 Jednostki
12, 11€
0,605€/8,5x6cm
W magazynie.
9360-5
5 Jednostki
-25% 3, 29€ Normalna cena 4,38 €
0,658€/18x13cm
W magazynie.
9367-1
1 Jednostki
4, 43€
4,428€/38x27,4cm
W magazynie.