- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Szpikulce do Mięsa Bambusowe Czarni i Żółty "Japan" 120mm (200 Sztuk).
Cena Dotyczy 200 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Żółty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 12cm |
| Materiał | Bambusowy |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 2 mm |
| Kształt | Przedłużony |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 12 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 200 |
9418-100
100 Jednostki
21, 60€
0,216€/Patyczki
W magazynie.
41065-100
100 Jednostki
3, 62€
0,036€/Fingerfood
W magazynie.
10135-100
100 Jednostki
4, 42€
0,044€/Fingerfood
W magazynie.