- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Szklanki Termiczne Styropianowe EPS 4Oz/120ml Ø6,9cm (50 Sztuk)
Szklanki Termiczne Styropianowe 4 Oz (120 ml )
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 120 ml |
| Materiał | FOAM/EPS |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 120ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 4,5 cm |
| Górna średnica | 7 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
12666-50
50 Jednostki
-25% 1, 74€ Normalna cena 2,32 €
0,035€/Kubek
W Magazynie
4851-80
80 Jednostki
6, 19€
0,077€/Kubek
W Magazynie
4885-80
80 Jednostki
8, 61€
0,108€/Kubek
W Magazynie
4389-80
80 Jednostki
5, 36€
0,067€/Kubek
W Magazynie