- Pakiet
- ostatnie jednostki
1000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Szklanki Termiczne Styropianowe EPS 12Oz/360 ml Ø8,9cm (1000 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 1000 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 360 ml |
| Materiał | FOAM/EPS |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 360ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 9 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1000 |
12669-50-20
1.000 Jednostki
-12% 96, 55€ Normalna cena 109,72 €
0,097€/Kubek
W magazynie.
20użyć
4148-16-35
560 Jednostki
231, 98€
0,414€/Kubek
W magazynie.
500użyć
7852-1-6
6 Jednostki
-10% 22, 29€ Normalna cena 24,77 €
3,716€/Kubek
W magazynie.