Kubek plastikowy o pojemności 250 ml, wykonany z przezroczystego polipropylenu, niekłujący, ten kubek posiada znacznik dozowania 200 ml, łączący trwałość z lekkością.
Kup z
5012-100
100 Jednostki
1, 73€
0,017€/Serwetki
W magazynie.
125użyć
7505-50
50 Jednostki
21, 57€
0,431€/Kubek
W magazynie.
125użyć
7507-50
50 Jednostki
18, 73€
0,375€/Kubek
W magazynie.
8990-50
50 Jednostki
2, 89€
0,058€/Serwetki
W magazynie.
13369-25
25 Jednostki
-20% 4, 96€ Normalna cena 6,20 €
0,198€/Zestaw
W magazynie.
13438-50
50 Jednostki
5, 58€
0,112€/Talerz
W magazynie.
Ver más artículos de:
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Środki Ogółem | 250 ml |
|---|---|
| Design | Classic |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Zimne napoje |
| Całkowita Pojemność | 250ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 4,8 cm |
| Górna średnica | 7,7 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Znak pomiarowy | 200 ml |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 40 |