- Pakiet
- sale
3000
Wycofany z eksploatacji Produkt
Prosta biała słomka papierowa specjalna do Smoothie stosowane w cateringu, lodziarniach, na imprezach dla dzieci i w restauracjach.
Cena Dotyczy Skrzynki 1.000 Sztuk. 10 Opakowań po 100 Sztuk.
Ver más artículos de:
Szukasz innego akcentu do swoich napojów i chcesz, aby Twoi klienci mogli się nimi wygodnie delektować? Słomki papierowe są idealnym rozwiązaniem. Nie tylko dodają koloru do dekoracji napojów bezalkoholowych, soków, smoothies i koktajli, ale są również przyjazne dla środowiska.
Nasze przelotki są wykonane z papieru pochodzącego ze zrównoważonych źródeł. Proces produkcji obejmuje formowanie papierowej rurki o średnicy odpowiedniej do użycia jako słomka. Papier używany do ich produkcji jest całkowicie bezpieczny i nadaje się do spożycia.
Być może jednak zastanawiasz się, jakie są prawdziwe korzyści z używania papierowych słomek w Twoim lokalu. Pozwól nam powiedzieć!
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø0,6x19,7cm |
| Design | Classic |
| Materiał | Papier |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 6 mm |
| Kształt | Przedłużony |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 19,7 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 3000 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi