- Pakiet
- ostatnie jednostki
3360
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Serwetki Kieszeń na Sztućce Czarny, 40x40cm.
Cena jest za 960 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 33x33cm |
| Design | Color |
| Materiał | Papier |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 33 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 24 g |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 33 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 3360 |
10041-50-24
1.200 Jednostki
53, 43€
0,045€/Serwetki
W magazynie.
4360-100-48
4.800 Jednostki
77, 88€
0,016€/Serwetki
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi