- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Akcesoria
Ver más artículos de:
Czy to do codziennego użytku, czy na specjalne okazje, nie ma czasu, aby jednorazowe serwetki nie odgrywały znaczącej roli przy każdym stole. Te niezbędne akcesoria do utrzymania czystości i higieny podczas posiłków pozwolą gościom wygodnie oczyścić ręce i usta, a także ochronić ubrania i stół przed niechcianymi plamami.
A jaka jest główna zaleta tych serwetek? Ponieważ są wykonane z celulozy, nie tylko doskonale spełniają swoją funkcję, ale są również ekonomiczne i dostępne na każdą kieszeń, a dzięki wielu wzorom można je dopasować do każdej okazji. Ale na tym nie koniec.
| Kolor | Łososiowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 40x40cm |
| Design | Ending |
| Materiał | Papier Włóknina |
| Używa | Degustacja i koktajl |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 50 |
10066-50
50 Jednostki
6, 26€
0,125€/Serwetki
W magazynie.
10053-50
50 Jednostki
5, 58€
0,112€/Serwetki
W magazynie.
10063-50
50 Jednostki
4, 35€
0,087€/Serwetki
W magazynie.
10048-50
50 Jednostki
2, 47€
0,049€/Serwetki
W magazynie.