- Pakiet
- ostatnie jednostki
1350
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Serwetki Papierowe Łosoś 2C 2 Warstwy, 33x33cm.
Cena Dotyczy Skrzynki 1350 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Łososiowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 33x33cm |
| Design | Color |
| Materiał | Papier |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 33 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 33 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 1350 |
10041-50-24
1.200 Jednostki
228, 57zł
0,190zł/Serwetki
W magazynie.
8990-50-27
1.350 Jednostki
267, 19zł
0,198zł/Serwetki
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi