- Pakiet
- ostatnie jednostki
1350
Serwetki Papierowe Jasnoniebieski 2C 2 Warstwy, 33x33cm.
Cena Dotyczy Skrzynki s 1350 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Środki Ogółem | 33x33cm |
| Design | Color |
| Materiał | Papier |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 33 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 33 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 1350 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi