- Pakiet
- ostatnie jednostki
1400
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Serwetki Papierowe 2 Warstwy, 25x25cm Żółty.
Cena Dotyczy Skrzynki 1400 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Żółty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 25x25cm |
| Design | Color |
| Materiał | Papier |
| Używa | Degustacja i koktajl |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 25 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 25 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 1400 |
9984-100-24
2.400 Jednostki
200, 68zł
0,084zł/Serwetki
W magazynie.
4351-100-60
6.000 Jednostki
473, 55zł
0,079zł/Serwetki
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi