- ostatnie jednostki
Wycofany z eksploatacji Produkt
Serwetki Papierowe 2 Warstwy, 25x25cm 2C Niebieski.
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk.
Kup z
125użyć
7780-20
20 Jednostki
13, 48€
0,674€/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Środki Ogółem | 25x25cm |
| Design | Micro Dot |
| Materiał | Papier |
| Używa | Degustacja i koktajl |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 25 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 25 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 50 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi