- ostatnie jednostki
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kanguro Italia Pojemnik na serwetki papierowe 40x40cm z 2 warstwami i jakością "tip to tip".
Cena dotyczy opakowania zawierającego 30 sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 40x40cm |
| Design | Italia |
| Materiał | Papier |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 33 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 24 g |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 33 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 30 |