- ostatnie jednostki
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kanguro Barlovento Pojemnik na serwetki papierowe 40x40cm z 2 warstwami i jakością "tip to tip".
Cena dotyczy opakowania zawierającego 30 sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Środki Ogółem | 40x40cm |
| Design | Nawietrzny |
| Materiał | Papier |
| Używa | Degustacyjny |
| Kształt | Kwadrat |
| Gramatura | 45g |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 40 cm |
| Cena za | 30 |