- Eco
- ostatnie jednostki
Serwetki Kieszeń na Sztućce Eco Papier Białe, 40x40cm.
Cena jest za 30 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 40x40cm |
| Design | BIO |
| Materiał | Papier ekologiczny |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 40 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 40 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 30 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi