- ostatnie jednostki
Kanguro Burger Pojemnik na serwetki papierowe 40x40cm z 2 warstwami i jakością "tip to tip".
Cena dotyczy opakowania zawierającego 30 sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 40x40cm |
| Design | Burger |
| Materiał | Papier ekologiczny |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Kształt | Kwadrat |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 60 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 40 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 30 |