- Pakiet
- ostatnie jednostki
1200
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kanguro Vaquero Pojemnik na serwetki papierowe 32x40cm z 2 warstwami i jakością "tip to tip".
Cena Dotyczy Skrzynki 1.200 sztuk. 40 Opakowań po 30 sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Kremowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 32x40cm |
| Design | Cow Boy |
| Materiał | Papier |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 0,10 cm |
| Szerokość | 32,00 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 40,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 1200 |
12837-30-40
1.200 Jednostki
305, 60zł
0,255zł/Serwetki
W Magazynie
12840-30-40
1.200 Jednostki
305, 60zł
0,255zł/Serwetki
W Magazynie
12839-30-40
1.200 Jednostki
305, 60zł
0,255zł/Serwetki
W Magazynie
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi