- Pakiet
- ostatnie jednostki
100
Ściereczki Czyszczące Rolk "Drytech" Ozdobne Magenta 40x40cm P40cm (100 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 20 Rolces 5 Sztuk.
Ver más artículos de:
Masz dość ściereczek, które nie zapewniają tego, co obiecują? Odkryj wielozadaniowe ściereczki, Twojego nowego sprzymierzeńca w branży hotelarskiej. Wyobraź sobie, że czyścisz sztućce, naczynia, a nawet najbardziej wymagające powierzchnie, takie jak marmur lub bary ze stali nierdzewnej, z zaskakującą skutecznością. Te ściereczki nie tylko wchłaniają, wycierają i polerują; przekształcają sprzątanie w proste, profesjonalne zadanie.
Kluczem jest bawełna. Ten materiał to nie tylko zwykła tkanina, to gwarancja chłonności i odporności. Czy wiesz, że brak szwów ogranicza gromadzenie się zarazków i bakterii? I tak, te bawełniane ściereczki nie pozostawiają kłaczków. Nie dzisiaj, nie kiedykolwiek.
Teraz pomyśl o praktyczności. Każda rolka zawiera 10 wstępnie przyciętych, gotowych do użycia i łatwych do przechowywania chusteczek. A kiedy wygląda na to, że ich cykl się skończył, wystarczy wrzucić je do pralki. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, a będą jak nowe.
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wydajność łączy się z praktycznością w tych poręcznych ściereczkach?
| Kolor | Szarość |
|---|---|
| Środki Ogółem | 40x40cm |
| Design | Drytech |
| Materiał | Poliester + Poliamid |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 0,40 cm |
| Szerokość | 40,00 cm |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 40,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj |
Dla obu płci Odzież jednorazowa |
| Cena za | 100 |
12036-5-20
100 Jednostki
182, 04€
1,820€/
W magazynie.
12037-5-20
100 Jednostki
182, 04€
1,820€/
W magazynie.