Rożek Papierowy Tłuszczoodporny "Times" 16cm 40g (250 Sztuk)
15220-250
250 Jednostki
51, 25zł
0,205zł/Ro
W magazynie.
Rożek z papieru pakowego to najprostszy sposób na serwowanie smażonych potraw w czysty i profesjonalny sposób. Nadaj swojej firmie rustykalny charakter, jednocześnie zapobiegając zabrudzeniu rąk przez klientów.
Ver más artículos de:
Produkt został zaprojektowany tak, aby zapewniać odporność na tłuszcze i oleje, zachowując swoją integralność i funkcjonalność nawet w kontakcie z tłustą żywnością. Idealny do stosowania w gastronomii, cateringu oraz w sektorze spożywczym.
Nadaje się do stosowania w tradycyjnych piekarnikach, z całkowitą pewnością, że nie odkształci się ani nie zniszczy, o ile produkt jest używany prawidłowo i odpowiedzialnie, zgodnie z podanymi instrukcjami.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 22,5cm |
| Materiał | Papier odporny na tłuszcz |
| Używa | Na Wynos |
| Całkowita Pojemność | 80 g |
| Kształt | Trójkątny |
| Wysokość | 19,5 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 70 g/m² |
| Tradycyjny piekarnik | Tak |
| Długość | 14,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Tłuszczoodporny | Tak |
| Rodzaj | Papier |
| Cena za | 100 |
15220-250
250 Jednostki
51, 25zł
0,205zł/Ro
W magazynie.
15221-250
250 Jednostki
61, 51zł
0,246zł/Ro
W magazynie.
6124-200
200 Jednostki
66, 56zł
0,333zł/Ro
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi