- Pakiet
- Plastic Free
1000
Rożek Kraft Hot-Dogi wykonane z tektury bardzo chętnie wykorzystywane do serwowania Hot Dogów.
Cena Dotyczy Skrzynki 1.000 Sztuk. 10 Opakowań po 100 Sztuk.
Kup z
4412-25-40
1.000 Jednostki
789, 57zł
0,790zł/Opakowania
W magazynie.
11529-200
200 Jednostki
7, 63zł
0,038zł/Serwetki
W magazynie.
13161-50-20
1.000 Jednostki
272, 45zł
0,272zł/Torebka
W magazynie.
Ver más artículos de:
Ten produkt jest kompostowalny. Po wyrzuceniu do pojemnika na odpady organiczne, a także w kontrolowanych warunkach w kompostowniach przemysłowych, są one przetwarzane na kompost, zamykając w ten sposób zrównoważony cykl.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
Opis: Opakowania Hot Dog Kraft w kartonie składanym. Samodzielnie składany karton na wynos, bardzo łatwy w montażu i przechowywaniu dzięki temu, że jest prezentowany w stanie rozłożonym. Posiada certyfikat dopuszczający do kontaktu z żywnością.
Zastosowanie: Idealne opakowanie na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, przyjęcia, grille z przyjaciółmi, eventy, catering.... I to dla tak różnych firm, jak restauracje na wynos, food trucki, bary i inne.
Ten stojak jest idealny, aby zmaksymalizować higienę podczas prezentacji i serwowania Hot Dogów, kanapek, przekąsek, wrapów. Można je również wykorzystać do słodkich potraw, takich jak gofry czy nawet kebaby.
Kolor: Kraft.
Materiał: Karton składany.
Pomiary:
Długość: 17,5 cm
Szerokość: 5 cm
Wysokość: 3,5 cm
Prezentacja: Skrzynki 1.000 Sztuk. 10 Opakowań po 100 Sztuk.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 17x5x3,5cm |
| Design | Bassic |
| Materiał | Kartonowe |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 3,5 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 250 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 17 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 1000 |
4396-25-40
1.000 Jednostki
435, 67zł
0,436zł/Tacka
W magazynie.
4402-25-24
600 Jednostki
650, 08zł
1,083zł/Pude
W magazynie.
10257-100-40
4.000 Jednostki
727, 48zł
0,182zł/Torebka
W magazynie.
4396-25
25 Jednostki
13, 63zł
0,545zł/Tacka
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi