- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Rolka papieru do pakowania prezentów wykonana z Czarny Kraftu o długości 100 metrów i szerokości 70cm.
Cena dotyczy 1 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 70cm x 100m |
| Design | Gift |
| Materiał | Papier |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 70 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 60 g/m² |
| Intrastat | 48236990 |
| Długość | 10.000,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 1 |
5315-1
1 Jednostki
38, 08€
38,081€/Papier
W magazynie.
5317-1
1 Jednostki
48, 71€
48,708€/Papier
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi