- Pakiet
6
Rolk Papierowe na Nosze Autokrojenie 0.58x70m Białe (6 Sztuk)
Akcesoria
Ver más artículos de:
Dla firm korzystających z noszy, takich jak centra medyczne, spa, siłownie lub salony kosmetyczne, oferujemy innowacyjne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie: arkusze ochronne w rolkach, wykonane z papieru. Ta opcja w formacie rolki zapewnia idealne dopasowanie do wszystkich typów leżanek. Ich inteligentna konstrukcja obejmuje wstępnie przycięte linie, dzięki czemu są łatwe w użyciu i zapewniają czyste i wydajne cięcie, dostosowując się do konkretnych potrzeb każdego zabiegu i klienta.
Wykonane z papieru arkusze są nie tylko praktyczne, ale także przyjazne dla środowiska. Ich skład pozwala na łatwy i wygodny recykling, zmniejszając w ten sposób wpływ firmy na środowisko. Ponieważ są jednorazowe, eliminują ryzyko zanieczyszczenia krzyżowego, zapewniając optymalną higienę.
Czy chcesz poznać wszystkie kluczowe zalety tego papieru do blejtramu w rolce?
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 0,58x70m |
| Materiał | Papier |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 0,10 cm |
| Szerokość | 58,00 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Długość | 7.000,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj |
Dla obu płci Papier |
| Cena za | 6 |