- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Reklamówki Plastikowe Zrywki 85x100cm Białe (50 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk.
Ver más artículos de:
Szukasz praktycznej i wytrzymałej torby? Właśnie ją znalazłeś! Główną zaletą toreb z uchwytem na koszulkę jest ich wszechstronność i duża wytrzymałość na transport niemal każdego rodzaju produktu. Torby T-shirt zawdzięczają swoją nazwę konstrukcji, ponieważ mają prostokątny korpus z dwoma uchwytami u góry, które przypominają ramiączka koszulki.
Uchwyty pozwalają na wygodny i pewny chwyt, ułatwiając transport produktów bez obaw. Ponadto są wystarczająco mocne, aby utrzymać zarówno lekkie, jak i ciężkie przedmioty, dzięki czemu nadają się do różnych potrzeb komercyjnych.
Naszym produktem jest Ok Home Compost oznaczony. Jest zdolny do biodegradacji w warunkach domowego kompostowania do kompostu. Dotyczy to również wszystkich jego składników, atramentów i dodatków.
| Design | Bassic |
|---|---|
| Materiał | PE (Polietylen) |
| Szerokość po rozłożeniu | 85 cm |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Wysokość | 100 cm |
| Certyfikat 3 | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Długość | 100 cm |
| Mikronaż | 12,5 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Długość bez uchwytów | 75 cm |
| Cena za | 50 |
13499-100
100 Jednostki
32, 36€
0,324€/Torba
W magazynie.
13510-100
100 Jednostki
32, 36€
0,324€/Torba
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi