- sale
Ręczniki Spunlace Manicure Białe 20x30cm 50g/m² (32 Sztuk)
Ver más artículos de:
Zmaksymalizuj higienę i komfort w swojej firmie dzięki naszym ręcznikom jednorazowym. Idealne do szerokiej gamy zastosowań, od salonów kosmetycznych i spa po placówki medyczne i siłownie, ręczniki te są odpowiedzią na potrzeby w zakresie czyszczenia i wygody. Ich innowacyjna konstrukcja i funkcjonalność sprawiają, że są one niezbędne do zapewnienia wyjątkowej obsługi klienta.
Ręczniki te są wykonane z włókniny (TNT), materiału znanego z niezwykłej miękkości, praktyczności i wysokiej higieny. Ceniony za delikatność dla skóry, TNT jest idealny dla wszystkich użytkowników, w tym osób z wrażliwością skóry, dzięki swoim hipoalergicznym właściwościom. Materiał ten zapewnia niezrównaną higienę, co ma kluczowe znaczenie w środowiskach, w których czystość jest najważniejsza.
Dlaczego więc warto wybrać nasze ręczniki jednorazowe TNT?
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 20x30cm |
| Materiał | Spunlace |
| Otwór | 20 cm |
| Górna średnica | 11 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 43g/m² |
| Intrastat | 39262000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Odzież jednorazowa |
| Cena za | 100 |
9786-100
100 Jednostki
13, 46€
0,135€/R
W magazynie.
9787-25
25 Jednostki
6, 06€
0,243€/R
W magazynie.
12789-100-30
3.000 Jednostki
-10% 151, 77€ Normalna cena 168,63 €
0,051€/R
W magazynie.