- Plastic Free
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Pudełko do hamburgerów Premium wykonane z jednego kawałka tektury. Dzięki sztywnej strukturze 300g/m² oferuje najwyższej jakości ochronę przy transporcie hamburgerów.
Kup z
12786-1
1 Jednostki
53, 72zł
53,722zł/
W magazynie.
13431-50
50 Jednostki
-20% 32, 20zł Normalna cena 40,25 zł
0,644zł/Talerz
W magazynie.
Ver más artículos de:
Opis: Pojemnik na hamburgery dla smakoszy przedstawiony w jednym elemencie, który składa się i montuje bardzo łatwo i szybko. Dzięki swojej sztywnej konstrukcji, doskonałemu dopasowaniu do samodzielnego montażu, jest idealnym opakowaniem do transportu hamburgerów. Posiada neutralny design, bez nadruku w kolorze kraft a w środku biały. Znany jest również jako flower box dla hamburgerów, może być spożywany z opakowania po rozłożeniu, ponieważ przekształca się z pudełka w talerz.
Zastosowanie: Ta rozkładana, do samodzielnego montażu skrzynka została zaprojektowana specjalnie do transportu premium burgerów sygnowanych nazwiskiem lub do lokali serwujących burgery dla smakoszy, które chcą zaoferować najwyższej jakości transport i prezentację burgerów. Ponadto idealnie nadaje się do smażonych potraw oraz do foodtrucków lub sektora premium na wynos.
Kolor: Kraft.
Materiał: Karton Składany, 100% biodegradowalne i wolne od plastiku.
Pomiary:
Długość: 13 cm
Szerokość: 13 cm
Wysokość: 10 cm
Waga: 300 g/m²
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 13x13x10cm |
| Design | Smakosz |
| Materiał | Papier składany |
| Używa | Na Wynos |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 350 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48191000 |
| Długość | 500 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 200 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi