- ostatnie jednostki
Wycofany z eksploatacji Produkt
Pudełka Zamknięte Żywność na Wynos Kraft 325ml (50 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk
Kup z
5012-100
100 Jednostki
1, 73€
0,017€/Serwetki
W magazynie.
Ver más artículos de:
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 325 ml |
| Design | Delivery |
| Materiał | Kartonowe |
| Całkowita Pojemność | 325 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 10 cm |
| Kształt | Cubic |
| Wysokość | 12 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 50 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi