- Pakiet
- sale
1000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Pudełka na Popcorn 720ml 9,6x6,5x17,7cm (1000 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 1000 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 720 ml |
| Design | Premium |
| Materiał | Kartonowe |
| Całkowita Pojemność | 720 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 6,5 cm |
| Górna średnica | 9,6 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 17,7 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48191000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 1000 |
12743-25-14
350 Jednostki
94, 22€
0,269€/Pude
W magazynie.
522802-25-20
500 Jednostki
143, 76€
0,288€/Pude
W magazynie.
12744-25-10
250 Jednostki
80, 71€
0,323€/Pude
W magazynie.