- Pakiet
- ostatnie jednostki
1000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Pudełka na Burgeri Trzciny Cukrowej 152x152x84mm (1.000 Sztuk)
Ver más artículos de:
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 15,2x15,2x8,4cm |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Fast Food |
| Całkowita Pojemność | 450 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 8,4 cm |
| Szerokość | 15, 2 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 15,2 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 1000 |
6109-50-12
600 Jednostki
387, 52zł
0,646zł/Pude
W magazynie.
13361-300
300 Jednostki
-10% 351, 47zł Normalna cena 390,52 zł
1,172zł/Pude
W magazynie.
4395-400
400 Jednostki
399, 89zł
1,000zł/Kraft
W magazynie.