- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Pudełka Kartonowe na Ciastos Złote Lasso 30,5x30,5x14 cm (50 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Złoty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 30,5x30,5x14cm |
| Design | Ukłon |
| Materiał | Kartonowe |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 30,5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 30,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 50 |
12716-25
25 Jednostki
52, 31€
2,092€/Pude
W magazynie.
12722-25
25 Jednostki
62, 32€
2,493€/Pude
W magazynie.