- Pakiet
- ostatnie jednostki
200
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Pudełka Kartonowe Amerykanin Naturalne 19,7x14x4,6cm 1470ml (200 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 200 Sztuk. 4 Skrzynki po 50 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1470 ml |
| Design | TakeAway |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Na Wynos |
| Całkowita Pojemność | 1470 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 4,6 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 300 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 19,7 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 200 |
12739-20-7
140 Jednostki
-25% 64, 81€ Normalna cena 86,42 €
0,463€/Pude
W magazynie.
12796-25-8
200 Jednostki
103, 09€
0,515€/Pude
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi