- Pakiet
20użyć
500
Pucharek na Deser na Koktajl i Lody PS 230 ml.
* Nie obejmuje okładki. Można go znaleźć w Akcesoriach.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø9,5cm |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 230 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 9,5 cm |
| Dolna średnica | 5,5 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Szerokość | 9,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 500 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi